Projeler

Labkod’da arayüz tasarımından kullanıcı arabirimlerine, yazılımlara, tasarladığımız ve ürettiğimiz işlere göz atın.

image

Kurulduğu 2018 yılından bu yana gerçekleştirdiği müşteriye özel projeleri ile kendisinden bahsettirmeyi başaran Labkod, ihtiyaçlara yönelik geliştirdiği kurumsal ve bireysel E-Ticaret çözümleri ile taktir toplamayı sürdürüyor. Konya web tasarım firması olan Labkod; güvenilir, inovatif, tecrübeli ve yeniliklere açık ekibi ile dokunduğu projelere hayat vermeyi sürdürüyor. Başarının şans eseri olamayacağının kanıtı olan mutlu müşterileri ile faaliyet alanını genişletmeyi sürdüren Labkod ile işletmenizi kurallarına uygun şekilde dijital pazara sokabilirsiniz.

Web Tasarım

Deneyimli ve profesyonel ekibi ile işletmenizi kurumsal web tasarım hizmeti ile buluşturan Labkod ile dijital pazara prestijli bir giriş yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı dinleyen, anlayan ve sektörel gereksinimlerle birleştiren yenilikçi ekibimiz dijital pazarın son trendlerine uygun tasarım hizmetini sizlerle buluşturuyor. Markanızın dijital dünyadaki vitrini olan web sitesi tasarım sürecini ehil ellere bırakarak kullanıcı dostu, SEO ve mobil uyumlu bir sonuçla memnun kalabilirsiniz. Akılda kalıcı ve bulunabilirliği yüksek web sitenizle rakiplerinizin bir adım önüne geçmeyi Labkod ile başarabilirsiniz.

Yazılım Geliştirme

İşletmenizin süreçlerini yönetebilmeniz adına sizin ve işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik verilen yazılım geliştirme hizmeti ile iş modellerinizi basitleştirebilirsiniz. İşletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltmaya katkı sağlayan geliştirme süreci ile sektörünüzde rekabet edebilme becerinizi artırabilir, işletme üzerindeki hakimiyetiniz basit şekilde artırabilirsiniz. Konya yazılım firması Labkod ile güvencesi ile sunulan hizmette; sizin, işletmenizin ve faaliyet gösterdiğiniz sektörün ihtiyaçları anlanır ve bu ihtiyaçlara tam karşılık veren geliştirme sürecine imza atılır.

Tasarım

Marka olma sürecinde büyük öneme sahip olan özgün tasarım çalışmaları bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Kurumsal ve bireysel e-Ticaret siteleriniz için akılda kalıcılığı artıran logo, broşür, katalog, afiş, vb. özgün tasarım ürünleri için Labkod uzmanlığına güvenerek marka olma sürecine yönelik önemli bir adım atabilirsiniz. Dijitalleşen tüm sektörlerde klasik markalar online pazarın önemini anlayarak işletme süreçlerini bu yöne kaydırırken, siz de rakiplerinizin önüne geçirecek stratejiler ve markanıza özel tasarıma yönelik çalışmalar ile marka tanınırlığınıza artırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Ticaret

Son yılların popüler girişimi E-Ticaret ile satılacak iyi bir ürünü olduğunu düşünen herkes, sürece bir noktadan başlıyor. Neredeyse her gün çok sayıda yeni girişim yenidünyaya adıma atarken, pek azı giriştiği yeni yolda başarılı olarak varlığını sürdürmeye devam edebiliyor. İyi bir fikriniz var ve bunu dijital pazarda harekete geçirmek istiyor ya da mevcut işlerinizi online platforma kaydırmak istiyorsanız, Labkod ile sektöre doğru bir giriş yapabilirsiniz. Kurumsal ve bireysel E-Ticaret siteleriniz için en iyi E-Ticaret paketlerini alternatif olarak sunan Labkod, faaliyet gösterilecek alana ve müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutarak müşteriye özel projeler sunuyor. Dijital pazara sadece giriş yapmak değil, kalıcı olmaksa hedefiniz; hemen bizimle iletişime geçerek hesaplı E-Ticaret paketlerimizden yararlanmak için ilk adımı atabilirsiniz.