Fiber Kablonet

Müşteri Crater Fikir Sanat
Lokasyon Konya
Yıl 2019
Web Sitesi Fiber Kablonet

Fiber Kablonet Proje Detayları

Türksat Konya ana bayisi için Konya internet sitesi ve internet projesi hazırlandı. İnternet sitesi Konya ve çevre illere hizmet veren Türksat bayisinin kitleye daha etkin ve hızlı ulaşmasını sağlamaktadır.  Bu sitedeki amaç kampanya, paket ve hizmetlerin listelenmesi ve kullanıcıların hızlı başvuru yapabilmesini sağlamaktır. Bunlara ek olarak kullanıcılar Türksat'ın hizmet verdiği tüm illere göre alt yapı sorgulaması yapabilir ve dilerse birkaç adımda hızlı bir şekilde internet için başvuruda bulunabilir. Kablonet'in yanı sıra Kabloses ve KabloTV için de hizmetler, paketler ve kampanyalar sunulmaktadır. Sitede bulunan yönetim paneli üzerinden işlemler kısa sürede gerçekleştirilebilir ve kesintisiz hizmet sağlanabilir. Müşteriler dilerse firma üzerine yorum yapabilir. 

Bunlara ek olarak sitenin SEO optimizasyonu da yapılmaktadır. SEO optimizasyonunda teknik kısmında tam bir hizmet sunulmaktadır. Amaç müşterilerin işlem yapabileceği bir portal sunmanın ötesinde, kullanıcı deneyimi ve site performansını yükselterek daha yüksek müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Düzenli olarak Google'ın belirlediği yeni performans ve içerik standartları analiz edilerek teknik SEO açısından geniş kapsamlaı çalışmalar yapılmaktadır ve sitede gerekli değişiklikler uygulanmaktadır. Ayrıca, firma için API entegrasyonu hizmeti de verilmektedir. İnternet sitesinni yönetim paneli, firmanın kendi müşteri portalı ile entegre çalışmaktadır.

Bu sayede portal üzerindeki müşteriler, internet sitesi üzerinden de incelenebilmekte ve yeni başvurular hızlı bir şekilde değerlendirilerek müşterilere hızlı bir hizmet sunulmaktadır. Labkod Kurumsal Yazılım Çözümleri olarak kurumsal site tasarımı, API entegrasyonu hizmetleri ile Fiber Kablonet Konya bayisi için yüksek kullanıcı deneyimi amaçlanan internet sitesi kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.