Kurumsal Yazılım Çözümleri

image

Her ölçekte işletme için internette temsil edilebilme adına geliştirilen yazılım ve danışmanlık hizmetleri ile dijitalleşmenin pratikliğinden yararlanabilirsiniz. Kalkınma sürecinin uzun ve göz korkutan aşamalarını, geliştirdiğimiz kurumsal yazılım çözümleri ile birlikte aşabiliriz. Kullanıcı dostu ara yüze sahip ve yenilikçi teknolojisi ile geliştirilen kurumsal yazılım seçeneklerimiz ile karmaşık iş modellerinizi sadeleştirebilir, gereksiz dokümantasyon yükünden kurtulabilirsiniz. Konya yazılım firması Labkod ile birlikte çalışarak kurumsal ihtiyaçlarınız dikkate alınarak size özel hazırlanmış anahtar teslim çözümler ile işinize odaklanabilirsiniz.

İşinize Özel Geliştirilen Çözüm Odaklı

Labkod 2018 yılından bu yana edindiği tecrübeleri ve inovatif ekibi ile işinize özel ihtiyaçlara yönelik çözümler sunar. Kurumsal ihtiyaçlarınızın ön plana alındığı size özel üretilen yazılımlarda temel motivasyonumuz, işinizi en basit model ile büyütmenizi sağlamak oluyor. Geliştirdiğimiz KYÇ ile işinizin tüm detayına ister masa başında isterseniz sahada ulaşabilir, size sunulan çözümlerin konforu ile işinizi her noktadan takip edebilirsiniz.

Kolay Kullanılabilir Düzenli Ara Yüz

Uçtan uca geliştirilen yazılım çözümlerimiz, basit ve kullanışlı olması adına portal ihtiyaçlarınız analiz edilerek hazırlanır. Deneyimli ekibimizce geliştirilen kullanıcı dostu zengin ara yüz seçeneğimiz, müşteri deneyimini basitleştirmeyi hedefleyerek iş modeli en karmaşık işletmeleri sadeleştirme işlevini başarı ile yerine getirir. Portal ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tasarlanan banner, reklam görselleri ve poster seçenekleri deneyimli ekibimizde geliştirilerek size düzenli ve kullanışlı bir tasarım sunulur.

Ekonomik ve Kontrol Edilebilir Süreçler

İşin kontrolünü en yalın hali ile sizde teslim eden kurumsal yazılım çözümleri, tarafımızca yatırım maliyetleriniz de göz önünde bulundurularak tasarlanır. Dijital dünyanın rekabetçi yapısına adapte olabilmeniz için ekonomik ihtiyaçlarınız da Labkod önceliğidir ve son teknoloji yazılımlarımız ile işin kontrolünü elinize almakla kalmaz, maliyetlerinizden de önemli ölçüde tasarruf etmeyi başarabilirsiniz.

Dijital Önceliğiniz İçin Optimize Edilmiş

Dijital pazarda iyi bir yer edindiğinizden emin olmak için Konya web tasarım firması Labkod, sahip olduğu deneyim ile SEO optimizasyonunu kurar. Tarafımızca sunulan Adwords, Analytics, Google Merchan ve SEO desteği ile rakiplerinizin bir adım önüne geçebilmek adına dijital pazarda konumlanmanız için gerekli hizmetleri işin ehline bırakabilirsiniz.

Küresel Ölçekte Sertifikalı Güvenilir Hizmet

Labkod yazılımcıları tarafından geliştirilen size özel yazılımlar, güvenlik taleplerinizden de tam not almayı başarır. Küresel ölçekte kabul gören sertifikaları ile tarafınıza sunulan projeler, güvenlik endişelerinizin de göz önünde bulundurulduğunu gösterir. Tarafımızdan geliştirilen ürünleri gönül rahatlığı ile kullanarak işinize odaklanmanız önündeki tüm engelleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Dijital Pazarlamada Öne Çıkaran Etkili Stratejiler

Labkod tecrübesi ile geliştirilen etkin dijital pazarlama tekniklerinden yararlanarak sadık müşteri kitlenizi kolayca artırabilirsiniz. Strateji ve medya pazarlama alanında deneyimli ekibimizce yapılan SWOT analizleri ile zayıf yanlarınıza odaklanabilir, rakip analizleri ile rakiplerinizin güçlü yanlarını keşfederek sizi öne taşıyacak adımı doğru yerden atabilirsiniz. Kurumsal yazılım çözümleri ile memnuniyetinizi kazanacak Labkod ekiplerince sosyal medya danışmanlık hizmetleri de talep ederek marka geliştirme sürecinin ne denli hızlı ilerlediğine tanıklık edebilirsiniz.

Yaptığımız İşler

Kurumsal Yazılım Çözümleri ile ilgili yapmış olduğumuz bazı işler

Blog

Kurumsal Yazılım Çözümleri ile ilgili blog yazıları