Yenilikçi yaklaşımı ve teknoloji ile yarınları inşa etme anlayışıyla kurulan Labkod, 2018 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Yazılımın insan yaşamına etkisini her yönüyle ele alarak hem bireysel hem de kurumsal anlamda başarılı çözümler geliştirmeyi başarmıştır. Başarısını güçlü alt yapısı, kurumsal bakış açısı ve işi bilen personel kadrosuyla yola çıkmasına borçludur.

Hizmet standartlarını tanımlarken güven, kalite, yenilikçilik ve tecrübe odaklılığı dikkate alarak hareket eden Labkod; web tasarım, mobil uygulama, yazılım geliştirme, tasarım ve e-ticaret çözümleri ile profesyonelliğini ön plana çıkarır. Sektör başarısını çok yönlü analizler, kendini yenileyen organizasyon yapısı ve rakipleri iyi analiz eden yaklaşımına borçlu olan Labkod; tüm çalışmalarında müşteri memnuniyeti ve etik değerlere bağlı çözümlerle hareket eder.

Labkod; teknoloji odaklılığın yarının dünyasına ayak uydurmak anlamına geldiği bir çağda hem kendi organizasyonunu hem de iş ortaklarını yazılım çözümleriyle yarınlara hazırlar. Değişime kafa tutmak yerine değişime ayak uydurmak adına sadece ulusal değil uluslararası arenada öncü bir rol oynama hedefiyle çalışmalarına devam eder.

Çözüm Ortaklarımız