Yeniliklere açık ve inovatif fikirlere sahip seçkin yazılım ekibinin desteği ile 2018 yılında kurulan Labkod, yetkin ve ehil kadrosu ile arzu ettiği başarıyı kısa sürede yakaladı. Bireysel ve kurumsal yazılım çözümleri ile dijital ortama imzasını atmak isteyenlerin kısa sürede tercihi halinde gelen Labkod, müşteri odaklı hizmet kalitesi ile kısa sürede mutlu müşteri referansını artırmayı başardı. Değişimi yakalama becerisinden aldığı güçle faaliyet alanını artırmayı başaran Labkod ile kurumsal ve bireysel E-Ticaret çözüm ihtiyaçlarınızın tamamı için destek alabilirsiniz.

Güvenilir, yenilikçi ve tecrübeli ekibi ile değişimin tam merkezinde yer alan Konya yazılım firması Labkod; Web Tasarım, Mobil Uygulama, Yazılım Geliştirme, Tasarım ve E-Ticaret alanında hazırladığı projeler ile çözüm ortağı olmayı sürdürüyor. Sektörde başarılı olmanızı garanti eden rakip ve Pazar analizleri ile sizi destekleyen Labkod, sosyal medya gücünüzü artıracak danışmanlık ve hesap yönetim hizmetleri ile başarınızı şansa bırakmıyor. Profesyonel çözümler ile her zaman doğru işler yapmanın anahtarını elinde tutan Labkod, sizlere dijital pazarda sürekli başarı vadediyor.

Kuruluşundan bu yana teknoloji dünyasını yakından takip ederek yazılım gelişmelerinin tam merkezinde olmayı başaran Labkod, edindiği bilgi ve tecrübeyi siz müşterilerimiz için kullanmayı sürdürüyor. E-Ticaret alanında başarılı olmanın şans eseri olmadığına inanan tecrübeli ekibimiz ile kurumsal ve bireysel web sitelerinizin tasarımından hizmete alınmasına, entegrasyonundan marka değeri yaratılmasına kadar geçen tüm süreçlerde sizlere destek olmayı sürdürüyor. Başarısı denenmiş yöntemler ile adım atmaya hazırlandığınız dijital pazarda kalıcı olmaksa hedefiniz, Konya web tasarım firması Labkod ile temelden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Adım atmaya hazırlandığınız dijital pazarın artan rekabeti, sizde rakiplerinize asla yetişemeyeceğiniz izlenimi uyandırabilir! Adım attığınız dünyada yaşanan hızlı değişimleri yakalayamayacağınız korkusuna teslim olmak yerine her geçen gün kendisini yenilen Labkod ekibine güvenerek rekabette yerinizi alabilirsiniz. Sektörde yer alabilmek için oyunu kurallarına göre oynamanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm cephane, Labkod ekiplerince sizlere tedarik edilecek. Dilden dile dolaşan marka hikayenizin doğuşunu geciktirmemek, dijital pazarda her geçen gün payını artıran dijital bir işletme kurmak ve yaşatmak için hemen bizimle iletişime geçerek mutlu müşteri referanslarımızın arasında yerinizi alabilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız