Hizmetlerimiz

image

Kurumsal Yazılım Çözümleri

Her ölçekte işletme için internette temsil edilebilme adına geliştirilen yazılım ve danışmanlık hizmetleri ile dijitalleşmenin pratikliğinden yararlanabilirsiniz. Kalkınma sürecinin uzun ve göz korkutan aşamalarını, geliştirdiğimiz kurumsal yazılım çözümleri ile birlikte aşabiliriz. Kullanıcı dostu ara yüze sahip ve yenilikçi teknolojisi ile geliştirilen kurumsal yazılım seçeneklerimiz ile karmaşık iş modellerinizi sadeleştirebilir, gereksiz dokümantasyon yükünden kurtulabilirsiniz. Konya yazılım firması Labkod ile birlikte çalışarak kurumsal ihtiyaçlarınız dikkate alınarak size özel hazırlanmış anahtar teslim çözümler ile işinize odaklanabilirsiniz.

E-Ticaret Yazılım Çözümleri

E-Ticaret’e profesyonel yaklaşımlar ile hazırlanan Labkod çözüm seçeneklerinin gelişmiş özellikleri ile tanışın. Adım atmaya hazırlandığınız E-Ticaret alanında küçük, orta ve büyük ölçekli müşteri ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan profesyonel paket içerikleri, beklentilerinizin üzerinde bir deneyim yaşatacak.

CRM/ERP Yazılım Çözümleri

CRM ve ERP çözümleri kurumunuzun dış dünya ile olan tüm ilişkilerini izlenebilir bir yapıya dönüştürür. Müşteri ilişkilerinden tedarikçiye, bankalardan kurumlara kadar tüm süreci basit bir modelde yönetebilmek için ihtiyacınız, Labkod CRM/ERP çözümleri sahibi olmaktır. Dijitalleşmenin giderek önem kazandığı kurumsal hayatta müşterilerinize ilk siz ulaşmak, ne istediklerini anlamak ve işletmenize hareket kabiliyeti kazandırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sektörel Yazılım Çözümleri

Sektörünüze özel geliştirilen yazılım çözümleri ile tüm işinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Labkod sektörel yazılım çözümleri, standart uyarlamaların ihtiyaçlarınıza daha fazla karşılık veremediği anda imdadınıza yetişir. Değişen teknoloji ve dijitalleşen Pazar sebebi ile eski müşteri ve iş yönetim modelleri hantallaşarak işlevselliğini yitirdi. Konya yazılım firması Labkod işletmenize yeniden atikliğini kazandıracak, işinizle ilgili tüm birimleri tek bir ekrana toplayarak maliyetlerinizi azaltacak ve müşteri ilişkilerinizi basite indirgeyecek çözümleri ile sektördeki varlığınızı güçlendirecek.

API Entegrasyonu Çözümleri

API “Uygulama Programlama Ara Yüzü” anlamına gelen “Application Programming Interface” kısaltması olarak hayatımıza girdi. Esasen bir haberleşme sistemi olarak kullanılan uygulama, uzaktan erişim konusunda sağladığı mükemmel çözümler ile e-Ticaret sektörüne de hızlı giriş sağladı. Labkod Konya web tasarım sistemleri aracılığı ile mevcut ya da yeni kurulumunu gerçekleştireceğiniz e-Ticaret platformunuzun API entegrasyonunu yapabilir, yüksek rekabet dolu pazara web sitenizi hazır hale getirebilirsiniz.

Web Tasarım & Yazılım Çözümleri

Kişisel ve kurumsal web siteleriniz için son trendlere uygun web tasarım hizmeti sunan Labkod, dijital dünyadaki prestijinize uygun işlere imza atar. Kullanıcı dostu ve mobil uyumlu profesyonel web tasarım hizmeti sunan Labkod, SEO uyumlu çözümleri ile tüm birikimi ve yaratıcılığını sizin için kullanır. Kreatif, inovatif ve deneyimli ekibi ile profesyonel hizmet sunan Labkod, bireysel ve kurumsal web siteleriniz için ihtiyacınız olan web tasarım ajansı olduğunu yaptığı işlerle ortaya koymayı başarır.

Online Tahsilat Sistemleri

Çevrimiçi ödeme sistemleri sunduğu yenilikçi çözümleri ile işletmelerin nakit akışlarını takip kolaylığı sağlar. Ertelenen, geciken ya da unutulan tahsilatların finansal sorun oluşturmasının önüne geçen online tahsilat sistemleri ile işletmenize hızlı, güvenli ve sorunsuz tahsilat deneyimi yaşatabilirsiniz.