E-Ticaret Yazılım Çözümleri

image

E-Ticaret’e profesyonel yaklaşımlar ile hazırlanan Labkod çözüm seçeneklerinin gelişmiş özellikleri ile tanışın. Adım atmaya hazırlandığınız E-Ticaret alanında küçük, orta ve büyük ölçekli müşteri ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan profesyonel paket içerikleri, beklentilerinizin üzerinde bir deneyim yaşatacak.

İhtiyaçlarınızı Anlayan En İyi E-Ticaret Paketleri

İhtiyaca uygun E-Ticaret paketleri ile sizi karşılayan Labkod, kurumsal kimliğinizi doğru bir şekilde yansıtacak çözümler ile buluşturuyor. Labkod Konya web yazılım tecrübesi ile doğrudan ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile geliştirilen profesyonel E-Ticaret paketlerinde, A’dan Z’ye ihtiyacınız olan her hizmet sizlerle buluşturuluyor. Labkod tecrübesi ile hazırlanan en iyi E-Ticaret paketleri ile sizlere sunulan ayrıcalıkların bazıları şu şekilde:

 • SEO uyumu
 • %100 mobil uygunluk
 • Sektöre özel geliştirilmiş tema seçenekleri
 • Çeşitli ödeme yöntemi desteği
 • Gelişmiş sipariş ve pazarlama yönetimi
 • Müşteri odaklı varyant seçenekleri
 • XML entegrasyonu

Hızlı Kurulum ve Gelişmiş Hazır E-Ticaret Alt Yapısı

Hazır E-Ticaret paketleri kullanışlı yönetim paneli ile karmaşık işlemleri basit indirger. Gelişmiş altyapı ve özellikleri E-Ticaret deneyimini kişiselleştirilebilir düzeylere en kısa sürelerde taşıma fırsatı sunar. Hazır E-Ticaret paketleri kampanya kurgusu, banka entegre sistem kurulumları ve online ödeme yöntemi geliştirmelerini pratik bir şekilde tanımlama şansı tanımanın yanında müşteri ile ilişkilerinizi düzenleyecek gelişmiş opsiyonları sizlerin tercihine sunar. Aldığınız profesyonel hizmet paketi otomatik olarak güncellenerek uğraş verici işlemlerin iş yükünü üzerinizden alır.

Karşılaştırmalı En Ucuz E-Ticaret Paket Fiyatları

En hesaplı E-Ticaret paketlerinin karşılaştırılması ile en doğru kararı optimum şartlarda verebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun mevcut hazır paket seçeneklerini içerik ve özellik bakımından karşılaştırmanın yanında fiyat alternatiflerine göre de değerlendirerek, Labkod Konya yazılım geliştiricilerince her ayrıntısı düşünülerek hazırlanmış cazip hizmetlerinin keyfini çıkarın. Labkod güvencesi ile sadece en iyi değil, en ucuz E-Ticaret paketleri sizleri bekliyor.

Sadece E-Ticaret Paketi Değil, Detaylı E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret danışmanlığı alanında da aradığınız kaliteli hizmete karşılık bulabileceğiniz Labkod’da, ihtiyaca uygun E-Ticaret paketlerinden sosyal medya hesap yönetimine kadar geniş bir hizmet seçeneğinden yararlanabilirsiniz. En iyi E-Ticaret altyapısı ile çalışma ayrıcalığı yanında repertuarımızda ilginizi çekecek şu hizmetlerimiz bulunmakta:

 • Logo, maskot, ambalaj, katalog, afiş ve broşür tasarım
 • Sosyal medya analiz, içerik yönetimi, reklam, pazarlama ve danışmanlık hizmetleri
 • Instagram, Facebook, YouTube ve Twitter yönetim ve danışmanlığı
 • Mobil uygulama tasarımı
 • Marka oluşturma ve geliştirme desteği
 • Sektör & Rakip analizleri
 • Dijital reklam planlama hizmetleri

Gerçek Referanslardan Oluşan E-Ticaret Site Tavsiyeleri

E-Ticaret site tavsiyeleri araştırmalarınızda yolunuzun kesişeceği Labkod markası, yerli ve yabancı zengin repertuarı ile doğru yerde olduğunuzu size hatırlatacak. E-Ticaret sitesi tavsiye ve önerilerinin merkezinde yer alan profesyonel paket seçeneklerimiz, satın alma öncesi ve sonrasında gelişmiş teknik desteği ile satın alınan hizmetin her aşamasında yüzde 100 memnuniyetinizi kazanacak. E-Ticaret deneyiminde işinizi şansa değil tecrübeye bırakmak için hemen profesyonel paket içeriklerimize göz atmaya başlayabilirsiniz.

Yaptığımız İşler

E-Ticaret Yazılım Çözümleri ile ilgili yapmış olduğumuz bazı işler

Blog

E-Ticaret Yazılım Çözümleri ile ilgili blog yazıları